Ramzio, 2-3 letni amstaff o wspaniałym, zrównoważonym charakterze szuka kochającego domu.

Data publikacji: 17-11-2012 23:31:24 | Imię kontaktowe: Marta | Region: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk, Lębork, Malbork | 642 x wyświetlone |

RAMZIO, 2-3 letni amstaff o wspaniałym, zrównoważonym charakterze szuka kochającego domu.
Minioną zimę spędził w schroniskowym boksie, bo się komuś znudził, gdy przestał by szczeniakiem... Bardzo cierpiał, tęsknił, nie rozumiał dlaczego został sam. Zdeterminowane, dobra duszyczki dały mu szansę. Wychudzony, zrezygnowany Ramzio dzięki ich pomocy zamieszkał w hoteliku dla psów pod Toruniem, gdzie doszedł do siebie po traumatycznej zimie. Teraz wygląda wspaniale, dostojnie, godnie. Nabrał masy. Jest piękny !
Ramzio jest zrównoważonym, opanowanym psem. Jest grzeczny i posłuszny, a za smaczki i życzliwe słowo jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbia spacery przy boku człowieka, inne psy wtedy mogłyby dla niego nie istnieć. Nawet wrogie zaczepki zza płotu, nie robią na nim wrażenia. Najważniejszy jest człowiek obok niego i jego dobre słowo.
Ramzes zostaje sam w boksie, nie płacze, nie niszczy. Załatwia się tylko na spacerach, więc spokojnie może mieszkać zarówno w domku jaki i w mieszkaniu.
Szukamy dla Ramzesa domu, w którym znajdzie spokój do końca swoich dni. Z powodu swojego oddania właścicielowi, Ramzes lepiej będzie się czuł w domu jako psi jedynak, oczko w głowie swojego "człowieka".

Kontakt: Marta 517680264, Gosia 606361293, email : zurawska@gmail.comKontakt Marta: Ramzio, 2-3 letni amstaff o wspaniałym, zrównoważonym charakterze szuka kochającego domu.

Telefon: 517680264

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Wpisy adopcyjne i oddam
dodawane są na Osi Czasu